Ogłoszenie

UWAGA: Zapiszcie sobie Kp w notatniku, bo przenosimy forum przez wady pun.pl. Przenosimy na www.battlewizard.mojeforum.net.

#1 2011-02-20 11:16:56

Koroshi

http://img406.imageshack.us/img406/4144/witymistrz.png

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 56
Punktów :   

Kp Koroshi

Imię: Koroshi
Nazwisko: Joru
Lat: 16
Wygląd:
Koro jest nawet wysoki. Waży 53kg i jest nie, aż tak silny. Jego włosy są koloru brązowego tak jak jego oczy. Koroshi zazwyczaj się ubiera w ciepłe dni z jakąś podkoszulką, cienkimi spodniami i adidasami. Natomiast w zimne dni, ubiera się w podkoszulkę z długimi rękawami, jakaś bluza, nie, aż tak grube spodnie i ocieplane buty.

Charakter:
Chłopak jest raczej spokojny, ale nie lubi hałasu. Kto mu zakłóci spokój ten będzie miał kilka siniaków na ciele . Do walki chłopak aż, się pali. On bardzo uwielbia walkę, bo jest energiczny. Tylko jak jest zmęczony to mu się nie chce walczyć. Idzie wtedy na polanę lub na cmentarz. Tam jest najlepszy spokój. Koro nie lubi walk nie honorowych. On walczy z honorem.

Historia:

Koroshi wiódł spokojne życie. Trenował ze swoim bratem bardzo dużo. Pewnego dnia, ktoś się włamał do jego domu. Podpalił mieszkanie i zabił rodziców. Ja i mój brat uciekliśmy przez okno. Nam się nic nie stało, ale nie mieliśmy już rodziców. Trochę po tym wydarzeniu znaleźliśmy opuszczony dom na pewnej górze. Musieliśmy kraść, żeby dostać jedzenie lub pieniądze. Brat był bardzo dobry w tym, ponieważ był ninją. Ja natomiast byłem magiem. Nauczyłem się tworzyć jedzenie, ale nie raz nie wychodziło. Teraz żyjemy bardzo dobrze. Brat mi powiedział, żebym poszedł do tajemniczej komnaty, gdzie ukryta jest laska początkującego(dla maga). Musiał uniknąć wiele pułapek. Nagle wydostał laskę z jaskini i nosił ją bohatersko.



Klasa: Mag

Ekwipunek:
*500 ZEN
*laska początkującego

Statystyki:
Siła: 5
Szybkość: 8
Inteligencja: 15
Zręczność: 8
Refleks: 8
Wytrzymałość: 11
Mana: 30
HP: 22
_______________________________________________________________________

Umiejętności:
*Saiber kulur- Z ręki wyłania się włócznia energii. Biegnie się wprost na przeciwnika i uderza włócznią. Jakby wytwarza włócznie. MANA- za użycie 10 / za turę 5
*Roitoshu- Przykłada się rękę do ziemi, po czym wokół użytkownika tworzy się krąg tarcz. MANA- 15
*Kolumius- W około rąk tworzy się aura, która wzmacnia +2 siłę, zręczność i refleks. MANA- za użycie 10 / za turę 5
*Tarkaso- Nad użytkownikiem tworzą się 3 miecze wykonane z własnej many. Można nimi rzucać w przeciwnika. MANA- 10
*Igłoms- Jak nazwa przypomina, tworzą się w rękach 3 igły. Celnym rzutem możemy coś uszkodzić. MANA- 2
*Josumo- Ręce robią się zielone. Można nimi zatkać ranę. MANA- 5

_______________________________________________________________________

Dane ogólne:

Poziom: 3

PD: 275

Ranga: Święty Mistrz


http://img814.imageshack.us/img814/7966/sygnaturazk.png

Mana: 30
HP: 22

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wildlifepark2.pun.pl www.destina.pun.pl www.msw.pun.pl www.ots76.pun.pl www.samurayz.pun.pl